Piękna sesja pięknej Izy

Zapraszam na zmysłowe masaże relaksacyjne, nuru a przede wszystkim tantryczne do jednaj z naszych najbardziej doświadczonych masażystek , pracującej z nami już 3lata.

Iza brała udział w kilku organizowanych przez nas kursach masażu prowadzonych przez trenerów z renomowanych szkół masażu w Poznaniu.

Ukończyła m.in kurs masażu balijskiego, kurs masażu Tantra Yoni &Lingam, kurs masażu HAMMAM (marokański i turecki) , kurs medytacji oraz kurs masażu relaksacyjnego Body &Therapy. Dzięki dużej praktyce, wielu kursom i spokojnej zrównoważonej osobowości masaż u Izy relaksuje w stopniu nieosiągalnym dla innych masażystek.


Z ciekawostek - Iza ma najwięcej długich (2h i więcej) masaży z wszystkich naszych masażystek. I co nas zawsze trochę bawi - zawsze je przedłuża... Np pan umawia się na masaż połączony z sesją medytacji 3-godzinny - wychodzi od nas po prawie 5godzinach....

Uważam, że to jest kierunek w jakim powinniśmy iść. Bo szlag jaśnisty mnie trafia jak słyszę, że klient wyszedł wcześniej bo już skończył i nie chciał zostać dłużej.

Skoro tak jest, to znaczy dziewczyna nie ma nic ciekawego do zaproponowania i powinna się nad sobą zastanowić. Gdy trafię na dobrego masażystę to dwie godziny masażu jest dla mnie za krótko- a masaż 1h to w ogóle bez sensu jest...

Gdy masowałam to klienci raczej przedłużali masaż niż wychodzili wcześniej.

U Belli dzieje się tak samo...

U Aleksandry ostatnio też ...

A u Izy od zawsze ....

I dlatego serdecznie zapraszam do Niej i polecam.

Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square