Poplotkujmy ....

Pora na kolejną inwentaryzację rynku poznańskich masaż w oparciu o ogłoszenia z Roksy.

Ogólnie jest około 70masazystek mających około 250 ogłoszeń.

Z czego w salonach masażu pracuje około 55 masażystek mających 204 ogłoszenia.

Z czego 90% dziewczyn to Ukrainki

Analiza ilościowa przedstawia się zatem bardzo zadowalająco.

Jakościowa już mniej.


Gdy wejdziesz w szczegóły i jeśli

-NIE CHCESZ masażu u Ukrainki

-NIE CHCESZ masażu u patologii

-NIE CHCESZ masażu na twardym materacu przykrytym papierem toaletowym

to poza Julią nie masz innego wyboru....


I podkreślam - to nie jest moja interpretacja rzeczywistości- takie są fakty z którymi nie sposób dyskutować.


Ale po kolei.

W tym poście umówimy sobie salony i "salony" masażu.


Są to w przypadkowej kolejności


1.Kiepska Trójka 2 masażystki i 10ogłoszeń - jak widać dziewczynom trzecia się wykruszyła i jest teraz tylko Milena i skrajnie zadłużona u wszystkich w Poznaniu Laura, która ukradła włosy z salonu fryzjerskiego.


2.Narkosalon EDEN z ul. Poznańskiej 3-4 narkomanki i coś około 15ogłoszeń. Tam szefuje pamiętna pseudotajka z uszami jamnika z Agry (Agnieszka) oraz Kasia, Pola. Dziewczyny, gdy szefowa wpada kilkudniowy ciąg i przepada gdzieś szukają innego zatrudnienia na chwilę- potem wracają do swojej "przyjaciółki".


3.Rataje-Salon Jowitka 1-2 dziewczyny 2-4 ogłoszenia


4..dziwoląg Strefa Relaksu - mający w porywach 4 do 8 dziewczyn i coś około 10ogłoszeń. Masażystki Polki, czasem ładne, czasem nie, czasem młode, czasem nie. Jedyny oprócz Julii wykonujący masaże w stosunkowo dobrych warunkach.


5."salon" z ul Gąsiorowskich 10 z przyległościami-mieszkaniówkami udającymi na polecenia szefowej masażystki solo- 12dziewczyn i 25ogłoszeń. Dziewczyny raczej młode, niektóre ładne, w 90% to Ukrainki, infrastruktura więcej niż żałosna, ceny niskie.


6.Ukrainki z Piątkowskiej 285 (chyba285) - 2 do 4 Ukrainek mające około 4-6 ogłoszeń


7. Ukrainki ze Strefy Masażu - 8 Ukrainek mające około 30ogłoszeń.

Masaże bardzo krótkie, materace twarde z papierem, u niektórych dziewczyn leciutkie problemy z higieną.

I tu zabawna sytuacja- swego czasu w strefie relaksu pracowała szeroko reklamowana Rita- promowana na gwiazdę pierwszej wielkości jasno świecącą na firmamencie poznańskim. Nigdy nie było opinii na jej temat oprócz pisanych na stronie przez właściciela. Teraz pojawiła się Rita w Strefie Masażu. I pojawiły się na garsonierze dwie opinie- raczej kiepskie. Więc co - TA Rita to jest fałszywa Rita czy prawdziwa Rita była tak bardzo przereklamowana? Nie wiem.

Opinie z garso możecie przeczytać poniżej.

I kolejny zabawny fakt- szefuje tam masażystka Klaudia, która opowiada zainteresowanym, że szefem -figurantem jest ktoś tam- jakiś jej przydupas i w razie problemów wszystko pójdzie na niego, a ona będzie czysta- jest przecież tylko masażystką ....

Sprytnie. Bardzo sprytnie....


8.Ukrainki z Dalemińskiej (masujące niekoniecznie na Dalemińskiej) -5 Ukrainek i około 32ogłoszeń.

Ten salon to wielka loteria - dzwonisz i nigdy nie wiesz na kogo trafisz. Przez telefon szefowa obiecuje cuda wianki i wszystko w cenie za 200zł - na miejsce okazuje się, że musisz pannie np dopłacić 50żł za zdjęcie bielizny. I wiele innych dopłat za wszystko. Zakładam, że gdy zamkniesz portfel i odmówisz uiszczania kolejnych opłat masaż będzie na fochu, "z łaski" i krótki.


9 .Agra/Dobrostan i Emma 2 do 4 dziewczyn około 10ogłoszeń.

I tu kolejna zabawna sytuacja. Przez cały czas szefowa Ania/Marta e Agry funkcjonowała wg mnie pod 3 różnymi osobowościami, 3 różnymi cenami i 3 różnymi numerami telefonów. Jako Ana Tantra, jako liderka masaży z nuru i jako Emma - taka tańsza Ana Tantra. Cały czas prowadziłam śledztwo czy Ania/Ana to Emma. Ale nikt mi na 100% nie potrafił potwierdzić, że to ta sama kobieta. A ci co mogli byli przydupasami szefowej jak piszący o niej laurkowe posty na garso Przyjaciel Rodziny.

Piszący istotne posty typu :

"Emma zjadła śniadanie" "kichnęła" "pierdnęła" itp itd.

Teraz pod numerem Emmy (która "skończyła karierę" zgodnie ze słowami PR ) funkcjonuje nowy pomysł : salon Dobrostan- gdzie dziewczyny (przepraszam- szamanki mają około 90-100kg )

I tak to Emmy aka Any interesik funkcjonuje...I na koniec oczywiście ostatni salon JuliaMasaż 13masażystek i 66ogłoszeń.

I teraz chcę Wam solennie obiecać, że już "wróciłam" do Julii , wróciłam do bloga i będzie się działo...

Zapraszam do czytania ....


A poniżej obiecane recenzje z garsoniery.


Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square