Podsumowanie masażystek w Poznaniu

Dzisiaj prezentuję Wam kolejne podsumowanie powstającego jak feniks z popiołów rynku masaży. Co skądinąd jest dosyć zabawne: wszyscy się zamykali w domach jak było 100 zarażonych wirusem Sars2 w całej Polsce- teraz wychodzą i wracają do normalności- gdy jest 400 nowych zachorowań DZIENNIE.

No bo wtedy to było strasznie niebezpiecznie pracować - a teraz to już jest ok.

Żałosne....


No ale nic- wracamy do podsumowania.

Na dzień wczorajszy na Roksie było prawie 160 ogłoszeń masażystek i seks-masażystek. Z czego 123 ogłoszenia należące do 29masażystek wystawiły salony i "salony" masażu. 37 ogłoszeń i 18 masażystek to panie pracujące solo.


Salony to JuliaMasaż ,Trójka ze Smolnej, Gąsiorowskich 10, Dalemińska i mikrosaloniki typu 1-2 masasażystki: Eden, Agra , Witka z Rataj


Największy i najlepszy JuliaMasaż : 10masażystek i 60ogłoszeń

a później ... no właśnie kto ?


Jeśli chodzi o "siłę ogłoszeniową" to chyba "Trójka"- Laura i Domi/Milena plus Klaudia i Kasia z 19ogłoszeniami. Tu jest trochę przetasowań- bo Klaudia odłączyła się od "Trójki" i pracuje na własną rękę -trochę Poznań trochę Wrocław.

Do Domi i Mileny dołączyła Kasia- znana Wam od lat z Edenu i nieistniejących już Niegolewskich.

Później lub wcześniej mamy salon z Gąsiorowskich 10 (aktualnie chyba zamknięty lub działający podziemiu)- bez ogłoszeń. Natomiast prężnie działa ich filia (kiedyś na Dąbrowskiego- teraz chyba już tylko Międzychodzka).

W tym salonie aktualnie według ogłoszeń pracuje 7 dziewczyn : Wiki, Julia, Oliwka, Magda, Kira, Joanna i ruda Lila (którą z uporem zaliczam do tej stajni- nie wiem czy słusznie). Ogólnie pracujące tam dziewczyny zawsze były w miarę młode, w miarę szczupłe, ale nie uczone masażu-zbierające gromy za słaby masaż i fatalne warunki w lokalach.