Podsumowanie masażystek w Poznaniu

Dzisiaj prezentuję Wam kolejne podsumowanie powstającego jak feniks z popiołów rynku masaży. Co skądinąd jest dosyć zabawne: wszyscy się zamykali w domach jak było 100 zarażonych wirusem Sars2 w całej Polsce- teraz wychodzą i wracają do normalności- gdy jest 400 nowych zachorowań DZIENNIE.

No bo wtedy to było strasznie niebezpiecznie pracować - a teraz to już jest ok.

Żałosne....


No ale nic- wracamy do podsumowania.

Na dzień wczorajszy na Roksie było prawie 160 ogłoszeń masażystek i seks-masażystek. Z czego 123 ogłoszenia należące do 29masażystek wystawiły salony i "salony" masażu. 37 ogłoszeń i 18 masażystek to panie pracujące solo.


Salony to JuliaMasaż ,Trójka ze Smolnej, Gąsiorowskich 10, Dalemińska i mikrosaloniki typu 1-2 masasażystki: Eden, Agra , Witka z Rataj


Największy i najlepszy JuliaMasaż : 10masażystek i 60ogłoszeń

a później ... no właśnie kto ?


Jeśli chodzi o "siłę ogłoszeniową" to chyba "Trójka"- Laura i Domi/Milena plus Klaudia i Kasia z 19ogłoszeniami. Tu jest trochę przetasowań- bo Klaudia odłączyła się od "Trójki" i pracuje na własną rękę -trochę Poznań trochę Wrocław.

Do Domi i Mileny dołączyła Kasia- znana Wam od lat z Edenu i nieistniejących już Niegolewskich.

Później lub wcześniej mamy salon z Gąsiorowskich 10 (aktualnie chyba zamknięty lub działający podziemiu)- bez ogłoszeń. Natomiast prężnie działa ich filia (kiedyś na Dąbrowskiego- teraz chyba już tylko Międzychodzka).

W tym salonie aktualnie według ogłoszeń pracuje 7 dziewczyn : Wiki, Julia, Oliwka, Magda, Kira, Joanna i ruda Lila (którą z uporem zaliczam do tej stajni- nie wiem czy słusznie). Ogólnie pracujące tam dziewczyny zawsze były w miarę młode, w miarę szczupłe, ale nie uczone masażu-zbierające gromy za słaby masaż i fatalne warunki w lokalach.

Natomiast jeśli Ci zależy na taniej opcji masażowej- to zdecydowania lepiej tam jechać niż do starych (często dosłownie) wyjadaczek zaliczających swój 16-salon masażu i w każdym odwalających taką samą fuszerę... Poza tym masz tam u prawie wszystkich dziewczyn za małą dopłatą loda- o którym często informują już ogłoszenia np Olivka superlodzik- bez łaski i proszenia.

I tu mam takie zabawne spostrzeżenie- im gębusia częściej używana i dziewczyna starsza tym jej wartość (rzeczonej gębusi ) rośnie (przynajmniej w oczach jej właścicielki).


Następnie mamy saloniki bazujące na Ukrainkach czyli Marta/Angel masaż i jej koleżanki z Piątkowskiej oraz Dalemińska czyli Strefa Masażu- słynna z przepięknych zdjęć i paszczurów w realu (pamiętna Karolina) oraz wielu podmianek - umawiasz się do jednej trafiasz do drugiej- nad tym nie panuje nikt a już najmniej osoba odbierająca telefon....


Pełnego obrazu rynku dopełniają masażystki solo, które można podzielić na


1.starą gwardię obecną na rynku od lat i oferująca seks już w ogłoszeniu (Eliza , Joasia, Karolcia , specjalistka Nuru) 4dziewczyny i 7 ogłoszeń


2.ryczące 50-atki : Mila, Sofia, Lidia, Iga, Aurika- wszystkie kiedyś Juliamasaż- teraz na własną rękę oferujące cały zakres usług (przynajmniej większość)


3. I cała reszta: 11 dziewczyn i 14 ogłoszeń- z nowinek Maja Tantra i Pola.


Ogólnie niestety macie rację - rynek w Poznaniu jest raczej ubogi i prawdziwy wielbiciel masażu nie ma w czym wybierać.


Jak tak dalej pójdzie- nie będzie sensu w ogóle wchodzić na Roksę.

Bo wciąż te same kiepskie masażystki od lat zmieniające salony masażu jak rękawiczki z coraz gorszą jakością usług.....


Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square