Poproszę bardzo...

Kochani - jeśli macie jakieś uwagi - piszcie proszę.

Tego bloga czytają wszystkie nasze dziewczyny (także recepcja). Cenią one sobie to, że nasz salon ma dobrą renomę i dużo klientów. A przy okazji dziewczyny są na tyle kumate, że rozumieją, że klucz do sukcesu to STALI KLIENCI. I że czasem lepiej nie zrobić masażu niż "spalić" klienta. Większość naszych masażystek chce zostać z nami na dłużej i zależy im na tym aby się rozwijać. I aby salon się rozwijał.


Kliniczny przykład do Aleksandra, która po trudnych początkach wyrasta na naszą gwiazdę : ma bardzo dużo stałych klientów i dużo długich masaży - robi masaże nawet i 4-godzinne. Iza - kolejna dziewczyna która daje z siebie bardzo dużo. I która panowie doceniają. Zuzia - pomimo ograniczonego zakresu masaży ciągle ma bardzo dużo chętnych klientów i bardzo dużo klientów powracających.

Hania- kolejna petarda. Ania- zwłaszcza w duecie.

Bella - NIEPOWTARZALNA - najlepsza masażystka w Poznaniu.

I wiele innych - które są na początku lub w połowie drogi - ale mam nadzieję, że dzięki mnie i Wam odnajdą drogę do doskonałości w masażu.

Bo że mają fajne osobowości- każda jest inna - to wiemy...


A wracając do recepcjonistek w najlepszym salonie w Polsce (czyli u nas) są one profesjonalistkami (tak jak i my ) w każdym calu - miłe , inteligentne , biegle posługujące się językiem angielskim i reagujące stosownie do sytuacji.

Często dostają od naszych klientów napiwki ....

Zresztą przeczytajcie sami....


Opinia pierwsza :


I reakcja na opinię
Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square