Popularne i selektywne

Co to właściwie znaczy produkt , marka lub usługa "SELEKTYWNA".


Marka selektywna jest skierowana do wyselekcjonowanego odbiorcy, to marka dobra i droga, dla wymagającego klienta. Proponująca produkty o luksusowym charakterze, rzeczy kosztowne, dobrej jakości , eleganckie, z tradycjami i z klasą. Często o specjalnych recepturach ,oferujące usługi spersonalizowane.


Omówię to na przykładzie tematu bliskiego nam wszystkim czyli marek perfum. Marki selektywne nie w każdym sklepie chcą się sprzedawać, nie w każdej gazecie reklamować - otoczenie musi być na poziomie, produkty muszą być odpowiednio wystawione (przy innych selektywnych- broń Boże przy takich po 5 złotych:))). Wszystko to służy selekcji i przyciągnięciu odpowiedniej (bogatej, eleganckiej, wymagającej) klienteli , która chce kupić coś wyjątkowego, niedostępnego dla pospólstwa.

Przykładowe marki selektywne?

Chanel, Dolce Gabbana , Armani, Armani ,Prada, Dior....


A co to znaczy "marka POPULARNA"? Jakie są te marki?

Popularne.


Wolisz pachnieć Bondem? Hattrikiem?

Oczywiście możesz.A może jednak wolisz Diorem?

Salon JuliaMasaż od wielu lat jako jedyny salon w Poznaniu oferuje masaże nawysokim poziomie, w luksusowym otoczeniu wykonywane przez wybrane, dobrze wyszkolone masażystki. Wykonujemy głównie masaże dłuższe : 90minut, dwie lub trzy godziny, droższe niż gdzie indziej, w eleganckich zadbanych wnętrzach na odpowiednim poziomie. Jesteśmy najlepszym i od lat największym salonem zarówno w Poznaniu jak i w Polsce - od wielu wielu lat proponującym klientom wyjątkowe masaże.


Nie wierzysz? Masz watpliwości?

Wybierz się do naszych masażystek VIP na wyjątkowe masaże.


Możesz na przykład odwiedzić Bellę.

Gdzie znajdziesz :

Urodę

Młodość

Inteligencję

Umiejętności masażowe

Wyjątkową atmosferę


Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square