Profesjonalistka

Dzisiaj chciałabym Wam przybliżyć sylwetkę Alicji- młodziutkiej, uroczej, inteligentnej masażystki o dziewczęcej urodzie i włosach ognistych jak jej temperament. Alicja ma 19lat i prawie roczne doświadczenie w masażu. Ukończyła kurs masażu balijskiego i Lomi Lomi , wykonuje także masaż tkanek głębokich i terapię punktów spustowych. Oraz oczywiście Królową wszystkich masaży TANTRĘ.


Masaż u Alicji to doskonała oferta dla osób szukających prawdziwego, konkretnego , profesjonalnego masażu z nutką erotyzmu. Nie będzie zadowolony klient który szuka worka dodatków z nutką masażu ...

Alicja zbuduje wyciszającą , relaksującą atmosferę z opcją dotyku bez miejsc intymnych.A cała Jej oferta obejmuje :


masaż RELAKSACYJNY na stole 140zł/60min 200zł/90min

(wykonywany na stole do masażu w sukience masaż całego ciała bez opcji dotyku , konkretny , masaż zakończony masażem miejsc intymnych)


masaż BALIJSKI na stole 160zł/60min 220zł/90min

(wykonywany na stole do masażu w sukience intensywny masaż całego ciała bez opcji dotyku , masaż zakończony masażem miejsc intymnych)


masaż RELAKS nago na macie 200zł/60min 300zł/90min 400zł/2h

(wykonywany na macie do masażu nago masaż całego ciała bez opcji dotyku , konkretny , intensywny masaż zakończony masażem miejsc intymnych , jest opcja lekkiego nienachalnego dotyku )


MASAŻ LINGAM 220zł/60min (stół /mata) 300zł /1.5h

(masaż Lingam jest wykonywany w bieliźnie na stole lub na macie, jest to godzinny masaż LINGAM czyli penisa wykonywany 16 różnymi technikami wywodzącymi się z starożytnej Tantry)


MASAŻ NA WAŁKU od tyłu +30zł do ceny masażu

(jest to dodatek do masażu wykonywany na wałku w leżeniu na brzuchu , skupiający się na masażu pośladków, tylnej części ud i jąder )


MASAŻ PROSTATY ZEWNETRZNY +50zł i +10minut do

(jest to masaż męskiego punktu G czyli gruczołu krokowego, wykonywany w leżeniu na brzuchu lub na plecach według uznania)


masaż TANTRYCZNY 250zł/60min 300zł/90min 400zł/2h

(TANTRA to delikatny , zmysłowy masaż całego ciała , wykonywany nago na macie . Jego celem nie jest stricte rozluźnienie mięśni a pobudzenie receptorów czuciowych co w sprzyjających warunkach doprowadzi do intensywnego orgazmu trwającego 20minut i przeżywanego całym ciałem.

Tantra rozpoczyna się do rytualnego powitania , później jest masaż całego ciała wykonywany ciepłym olejkiem z użyciem różnego rodzaju gadżetów. Tantra jest zakończona masażem Lingam )

masaż W DUECIE -RELAX NA STOLE 250zł/1h 350zł/90min

masaż W DUECIE -TANTRA 400zł/1h 600zł/90min

masaż DLA PARY -TANTRA 600zł/1h 800zł/90min


Masuje w pięknym apartamencie z klimatyzacją na poznańskich JeżycachZapraszam. I polecam PAKIET PROMO - masaż trwający 3 godziny w dowolnej konfiguracji. Np godzina masażu balijskiego na stole , godzina Tantry na macie i godzinny masaż Lingam. Normalna cena to 160zł plus 250zł plus 220zł - TERAZ PŁACISZ TYLKO 500zł za 3 godziny


Jej numer to 663 629 466 .

Zapraszamy


Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square