Profesjonalna Ola

Teksty, w których dziewczyny opowiadają o sobie są zapisem naszej luźnej rozmowy na tematy poruszone w pytaniach.

Czasem to jest jedna rozmowa , czasem kilka krótszych.


A dzisiaj oddamy głos Aleksandrze, która opowie nam sama o sobie.


PYTASZ O CZYM MARZĘ? JAKI MAM CEL W ŻYCIU?

"Od zawsze jestem zafascynowana  masażem, tym jak on potrafi zmieniać ludzi - wpływać na ciało i leczyć  duszę.  Moim powołaniem jest pomagać - dlatego studiuję fizjoterapię na Akademii Medycznej i dlatego w przyszłości chcę mieć Ośrodek Rehabilitacji i Zdrowia Psychicznego.

Zdaję sobie sprawę z tego, że bardzo długa droga przede mną.

Plan dalszy - znaleźć towarzysza mojego życia"


JAKA JESTEM ?

"Na pewno uparta, konsekwentna i nie poddaję się łatwo. Chcę być profesjonalną masażystką, fizjoterapeutkę i rehabilitantką i wiem, że osiągnę swój cel.

Jestem też optymistką i wierzę, że nawet najgorsze momenty wkrótce  miną. Teraz np jest bardzo trudna sytuacja w kraju co się przekłada także na moją pracę. Ale jestem pewna, że to przetrwamy i wolę skupiać się na tym co będzie. Już teraz planuje inwestycję w swoją przyszłość - na początek chcę się zapisać na kursy masażu balijskiego i Lomi Lomi"

SKĄD SIĘ WZIĘŁAM W JULIAMASAŻ?

"Pochodzę spoza Wielkopolski, wcześniej pracowałam w salonie w innym dużym mieście. Niestety ostatnio masaż w tamtym miejscu stał się przykrywką do oferowania innych usług seksualnych. Dlatego zaczęłam szukać innego miejsca, a ponieważ Poznań zawsze mi się podobał  wybrałam ten kierunek. Byłam na kilku rozmowach o pracę w czasie których oficjalnie mi powiedziano , że masaż ma się kończyć lodem.  Zbyt szanuję siebie i swoich klientów by się na to zdecydować.

Gdy przyszłam do JuliaMasaż na początku byłam bardzo nieufna.

Ale już po kilku dniach wiedziałam, że chcę tu pozostać. Gdy tylko lepiej poznałam moje koleżanki i inne osoby pracujące tu. Dostaję dużo dobrej energii, akceptujemy się i lubimy się nawzajem"

CO JEST DLA MNIE W MASAŻU WAŻNE?

"W mojej pracy staram się stosować holistyczne podejście do masażu- to znaczy, że ciało człowieka postrzegam jako integralną całość.  Zakładam, że sfera fizyczna oddziałuje bezpośrednio na sferę psychiczną i odwrotnie. Uważam, ze błędem jest leczenie chorego wycinka ciała np bolącego kręgosłupa a zapominanie o wszystkich innych aspektach zdrowia. Uwielbiam ten moment, gdy mój klient wychodzi ode mnie zadowolony, pełen entuzjazmu, pozbawiony złej energii i bez dolegliwości bólowych, zrelaksowany i szczęśliwy. To jest w masażu dla mnie najważniejsze"

MOJE HOBBY ?

"Bardzo lubię czytać, zwłaszcza literaturę fachową, związaną z moim kierunkiem studiów. Lubie też aktywnie spędzać czas i dbać o swoje ciało. Dużo pływam, biegam, jeżdżę  na rolkach i łyżwach. Od Zawsze uprawiałam dużo sportów zwłaszcza na świeżym powietrzu i mam nadzieję, ze to pozwoli mi zachować zdrowie i tężyznę fizyczną nawet w tych trudnych chwilach"


Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square