Pytanie o LOCKDOWN

Co zrobimy? Nic. Absolutnie nic. Nie zamierzam zamykać salonu i nie zamierzam zamykać się w domu, tak jak próbowano nas zamknąć na wiosnę. Wtedy wszystkim histerykom i histeryczkom tłumaczyłam, że 10 zakażeń dziennie to nie epidemia.

I że nie jest to powód do paniki. Że jest zbyt wcześnie na takie decyzje. Czas pokazał, że w 100%miałam rację. Teraz każdy się wstydzi swojego "panikarstwa". A jeśli ktoś się nie wstydzi , to POWINIEN!


Jakie mam podejście do tematu teraz? po 1-na koronowirusa nie ma żadnego lekarstwa, nie ma też szczepionki a chorzy w szpitalach nie są w żaden sposób leczeni, jest im podawany tlen i to wszystko po 2- wirus nie jest jakoś szczególnie niebezpieczny, nie bardziej niż coroczny wirus grypy . MA TYLKO LEPSZY PR...

Czyli jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest przechorować wirusa jak najszybciej (oby jak najdelikatniej) i mieć święty spokój. Czyli nie ma sensu zamykać się w 4ścianach i nie ma sensu doprowadzać swojego biznesu do upadku poprzez zamykanie go wg zalecań rządu.

Co będzie jak dostanę mandat lub grzywnę? Bedę walczyć w sądzie - i wcale nie jest powiedziane że przegram...


A teraz aby Wam udowodnić, że to wszystko co powyżej jest napisane absolutnie poważnie - już teraz zapraszam Was do naszego nowego solarium. Oprócz masażu będziecie mogli skorzystać tam z naszego łóżka opalającego - już od wtorku.

To oferta dla wszystkich uzależnionych od opalania, mających problemy z cerą , z jesiennymi depresjami, potrzebujących dodatkowej dawki witaminy D. Jest to solarium z lampami brązującymi, spełniającymi nową normę europejską. Ich największymi atutami jest znikoma szkodliwość dla skóry oraz uzyskiwanie opalenizny stopniowo, bez wieśniackiego "zjarania się"

Zapraszam


20minut za 40zł. 30minut za 50zł.

Że drogo ?

Idź do innego...

Aaaa - nie ma ?

Żal....

Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square