Rekord wszechczasów

Na początek taka ciekawostka. Dosyć interesującym jest ilość debiutu tzn ilość wyświetleń pierwszego ogłoszenia debiutującej masażystki na Roksie. Jest różnie - czasem jest to 500 wyświetleń, czasem półtora tysiąca. Dotąd rekordem były wyświetlenia artystycznych zdjęć Miki- coś około 8.500 wyświetleń w pierwszy dzień.

Rekord ten został zdeklasowany przez odsłony ogłoszenia naszej Martynki- której jedno z ogłoszeń zanotowało ponad 12 tysięcy wyświetleń w jeden dzień!


Mam nadzieję, że jest to dobry prognostyk dla rozwoju kariery tej młodziutkiej masażystki. Ma ona bardzo małe doświadczenie w masażu i jest jeszcze w trakcie nauki.


Ale powiem Wam szczerze, że bardzo mnie bawią niektórzy z Was oczekujący od Martynki wyuzdania i fulldostępności na poziomi 40-letniej dziwy którą przeleciało 3/4 województwa . I skarżący się gdy tego wyuzdania zabrakło...

Bo masażystka w trakcie masażu palca w d.. nie pozwoliła sobie wsadzić....

WTF???????

Lub inny pan-cztery razy próbował zrobić jej minetkę pomimo protestów, że nie ma tego w ofercie. Taki niezadowolony był.....

Poważnie ?

Weźcie się trochę panowie ogarnijcie i się zdecydujcie.

Chcecie dobry masaż erotyczny? Serdecznie zapraszam do JuliaMasaż.

Chcecie czegoś więcej ? Polecam 748 ogłoszeń prostytutek na Roksie.

Lub idźcie ze swoją erekcją do jednego z 4salonów zatrudniających wyłącznie (lub prawie wyłącznie) Ukrainki. One za drobne pozwolą każdemu na wszystko- nawet bez gumy. O czym przypomina nam głośna sprawa zarażeń 400osób kiłą w Volkswagenie. Gdzie jedna z pań z Ukrainy nader hojnie i za drobną opłatą obdzielała swymi wdziękami każdego zainteresowanego ...


A panów poszukujących dobrego masażu erotycznego z namiętnymi dodatkami serdecznie zapraszam do w/w młodziutkiej piękności, która odważyła się teraz na trochę więcej. Serdecznie zapraszamy jutro i pojutrze do Martynki na NURU KISS GFE.


NURU KISS GFE jest to masaż nagim ciałe , zawierający dotyk wzajemny, wspólny prysznic z masażystką, namiętne pieszczoty i słodkie pocałunki francuskie- jest to spotkanie jak z własną dziewczyną.

Koszt masażu godzinnego to 500zł , 90minutowego 700zł.


Zapraszam na ten masaż do Martynki (od jutra) , Aleksandry, Mai, Hani, Ani oraz Julity.


A poniżej statystyka wyświetleń i piękne zdjęcia naszej świeżutkiej ślicznotki.

Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square