Strefa VIP czyli jak być dobrą masażystką

Jak zapewne zauważyliście doszło do małego przemeblowania na naszej stronce. Wróciliśmy do podziału na STREFĘ VIP i resztę świata. Ale tym razem dziewczyna VIP znaczy coś więcej niż tylko uroda, świetna figura i młodość. Bo wszystkie masażystki JuliaMasaż takie właśnie są :

ładne-niektóre piękne ,zgrabne- niektóre bardzo , młode oraz potrafiące masować - niektóre bardzo dobrze.


ZATEM CZYM CHARAKTERYZUJĄ SIĘ NASZE ANIOŁKI VIP?

Tutaj powołam się na profesjonalne opracowanie "CECHY DOBREGO MASAŻYSTY "

Streszczenie poniżej :


Co charakteryzuje doskonałego masażystę?


1.Podejście do klienta -SZACUNEK , szacunek do jego ciała i dla jego czasu

W relacji klient – masażysta, szacunek jest czynnikiem, dzięki któremu jesteśmy w stanie zaufać masażyście i w pełni oddać się doświadczeniu, jakim powinien być dla nas ten zabieg. Dotykanie naszego ciała przez obcą osobę zwykle nie jest dla nas czymś komfortowym, dlatego szacunek masażysty w stosunku do nas samych i do naszego ciała, jest w tym przypadku kluczowy.


2.UMIEJĘTNOŚĆ SŁUCHANIA

Trzeba to rozumieć jako umiejętność odczytywania sygnałów, jakie daje nasze ciało jak i umiejętność skupienia się w rozmowie na osobie pacjenta. W trakcie masażu, nasze ciało wysyła różnego rodzaju sygnały, które powinien być w stanie odczytać każdy profesjonalny masażysta z powołania. Umiejętne podążanie za nimi pozwala bowiem poświęcić więcej czasu tym częściom ciała, które najbardziej tego potrzebują. Dzięki temu, , każdy z masaży jest inny i skoncentrowany na tym co naprawdę ważne i przyjemne