Syndrom "praniowy"

Często pojawia się w naszym salonie taki moment , kiedy nasze masażystki nie maja czasu prać prześcieradeł, ręczników , paro i dywaników. Świeże i czyste pranie rozchodzi się jak świeże bułeczki a rosną w koszu na pranie hałdy niewypranego prania. Gdy pojawia się "syndrom praniowy" to zawsze dla mnie znak, że nasze masażystki mają za dużo masaży i za chwilę nastąpi spadek jakości związany z przemęczeniem i brakiem czasu. To jest moment kiedy trzeba przyjrzeć się naszym cenom - bo znaczy to że relacja jakości do ceny do rynku jest zakłócona.


I to akurat jest prawda bo u nas masz masaż w pięknych, klimatycznych, zadbanych i CIEPŁYCH apartamentach , na bawełnianych prześcieradłach, grubych komfortowych materacach , masuje na najlepszym dostępnym na rynku olejku 100% naturalnych (migdałowym , sezamowym lub winogronowym) i co najważniejsze NASZE MASAŻE TRWAJĄ TYLE NA ILE SIĘ UMÓWISZ - godzinny masaż trwa 60minut , półtoragodzinny trwa 90minut. W innych miejscach często "godzinny" masaż trwa 40minut z dwoma prysznicami a kosztuje 300-400zł . Dla mnie to jakiś żart....


Zatem ponieważ nasze masaże są dużo lepsze niż inne, nasze dziewczyny są ładniejsze, młodsze, bardziej zadbane i ogarnięte, masujemy w lepszych warunkach, nasze masaże są dłuższe i ponieważ gwarantujemy Ci bezpieczeństwo i dyskrecję w czasie wizyty u nas postanowiliśmy u kilku masażystek podnieść cenę najtańszego masażu. U Ani, Julity, Ady i Belli podnosimy cenę NURU PRO na 350zł za 60min , 450zł za 90min i 600zł za 2h. Dodatkowo podnosimy cenę masażu relaksacyjnego z dotykiem do 300zł u masażystek wykonujących także nuru.


Czy boimy się, ze wpłynie to na ilość naszych klientów. Nie. Bo w takich sytuacjach zawsze odpadają klienci którzy nie cenią dobrej jakości i nie rozumieją wyjątkowej wartości masaży erotycznych.

Zatem tacy których nie chcemy mieć....

I powiedz jeszcze sobie szczerze : wyjątkowy masaż nuru u np takiej Belli nie może kosztować tyle samo co dwa razy krótszy kiepski masaż u jakiejś tępej dzidy w szemranym bałaganie.

Mam racje ?

Oczywiście , że mam.


A poniżej piękne zdjęcia praktykantki Klaudii , która do końca tygodnia na zachętę ma ceny promocyjne:

NURU PRO 300zł

NURU PLUS 350zł

NURU KISS 400zł

za masaże godzinne.

Zapraszamy do niej - dzisiaj Wilda , potem Garbary.

Jej numer to 663 818 153.

Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square