Trochę depresyjnie

Uwielbiam lato (z którego w tym roku nie skorzystałam w ogóle niestety ) i gdy się ono kończy ogarnia mnie taki bezpowodowy smuteczek. I dzisiejszy dzień bardzo wpisuje się w klimat niestety.

Trochę mocno nam się dziewczyny pochorowały - Ania i Marta przeziębione z gorączka w domu czekają na lepszy dni , Sara z uszkodzoną nogą wróci pod koniec września , Joanna Black na swojej ukochanej Ukrainie , Bella wróci kiedy wróci , z Paulą się rozstaliśmy ...Hania od środy idzie na tygodniowy urlop .

I tak to kiepsko wszystko wygląda ...


Z drugiej strony - dzisiaj z urlopu wróciła wyczekiwana przez Was Diana . Na posterunku są nadal niezawodne Klara, Dominika , Klaudia. Nina - która od dzisiaj przechodzi na wyższe stawki. Oraz dwie dziewczyny "tylko pro" Kaja i Laura- które zdobywają coraz większe uznanie wśród klientów. Polecam zwłaszcza Grę Wstępną u Kai.


W tym tygodniu mają do nas dołączyć kolejne 4 dziewczyny - 2 z doświadczeniem i 2 nowe. Czy zostaną z nami? Nie wiem. Mam ostatnio większe wymagania i cenię sobie dziewczyny ogarnięte i bezproblemowe. A ostatnie rekrutacje były delikatnie mówiąc trochę trudne. Albo dziewczyny były zaniedbane, albo leniwe, albo tępe, albo strasznie przechodzone (czyli pracowały już w kilku salonach w Poznaniu ,kiepsko im szło i teraz postanowiły szukać szczęścia w Julii) albo oburzone "No jak to - seksu i lodów NIE WOLNO ? " albo nie do końca normalne....

Zasada jest taka - żeby do nas się się dostać - musisz być lepsza od minimum jednej dziewczyny która u nas pracuje. A ekipa jest naprawdę dobra.


Jak na przykład piękna Diana - która zaprasza na nuru PRO , PLUS , KISS GFE , Grę Wstępną , Stripshow oraz masaże w duecie. Jej numer to 669 291 582 i jest w pracy dzisiaj od 14.00.
Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square