UBERmasaż i Paulina

Cieszymy się , że nasza nowa oferta "masażu na wynos" spotkała się z takim zainteresowaniem. Są już panowie, którzy umawiają się na dwa takie masaże w tygodniu.


Serdecznie zapraszam do korzystania z tej oferty- dotyczy masaży za 400zł i więcej.

Dodatkowo jest opłata 150zł "za dojazd". Plusem jest natomiast to , że nie musisz tracić czasu na podróż, jesteś u siebie w dyskretnych, komfortowych warunkach i od razu po masażu możesz uderzyć w kimono. W Polsce usługa masaży w domu klienta (także tych nieerotycznych) jest stosunkowo mało rozwinięta- jednak myślę, że jest w tym bardzo duży potencjał z racji na to, że dobrze sytuowani ludzie są osobami bardzo zajętymi i nadrzędną wartością dla nich jest czas. Którego np nie marnują w korkach w czasie dojazdu do masażystki.


W tym tygodniu m.in "w gościach" była Paulina, która zbiera coraz lepsze opinie.

Jest to prawdziwa profesjonalistka w najlepszym tego słowa znaczeniu.

Nie jest to "zielona cytrynka" ale kobieta świadoma swojej urody, seksualności i swoich potrzeb. Która wie, że klientów trzeba zdobywać i o nich dbać.

Zresztą przeczytajcie sami...


"Dziewczyna miła, pozytywna, z dystansem do siebie, wesoła. Masaż SUPER. Każdy mięsień wymasowany, płynność ruchów , grzeczna i miła komunikacja. Dawno mnie nikt tak nie wymasował"


"First- she do very good massage. She heve good strong hands- she is active , and wants me to feel good. She wants to do a good job. I feel she have potential"


"she is nice with good massage skill...She is a nice and friendly woman"


Miło słyszeć/czytać takie opinie od naszych stałych bardzo wymagających klientów, którzy z masażem mają do czynienia od lat. Paulina to prawdziwa profesjonalistka i świetna masażystka.


A jako kobieta ma cechę, która powoduje, że jest masażystką erotyczną doskonałą. Dla niej (tak jak i dla mnie) cały rytuał masażowy, ta otoczka erotyczna, dotyk, ocieranie się ciałem, sutkami, wzajemność jest bardzo podniecajaco-ekscytujący.

Masaż, który robimy wywołuje u nas duże podniecenie i potęguje napięcie seksualne, które szybko Wam się udziela. I dzięki temu z takim kobietami jak my przeżywacie swoje najlepsze masaże.

Bo my nie jesteśmy obojętne na to co się z Wami i w Was dzieje ...

Bo my towarzyszymy Wam w tej drodze ....


Zapraszam do Pauliny .Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square