VIP i reszta świata

Miałam wczoraj długą rozmowę z Bellą , która mi uświadomiła jak bardzo zmienił się nasz salon od zeszłego roku, od momentu kiedy ona do nas dołączyła. Niestety na gorsze. Wtedy mieliśmy mało masażystek, ale dziewczyny były świetnie wyszkolone. Czasem to były na przykład tylko 3 : Aleksandra , Bella i Iza.

A wiele o nich można powiedzieć - ale na pewno nie to, że nie potrafią masować....


Teraz mamy dużo młodych dziewczyn, większość piękna - niektóre bardzo , większość inteligentna- niektóre bardzo. Ale czuję bardzo duży niedosyt, ponieważ są zbyt duże różnice jeśli chodzi o poziom wyszkolenia, umiejętności masażowe i - a może przede wszystkim - o umiejętność stworzenia rewelacyjnej atmosfery w czasie spotkania na masaż.


Dlatego postanowiłam wrócić do naszego starego podziału.


Będziemy mieć :

STREFĘ VIP - kilka naprawdę wyjątkowych dziewczyn świetnie masujących i potrafiących stworzyć z masażu wyjątkowe przeżycie. Dziewczyn ładnych lub pięknych, a na pewno bardzo zadbanych i inteligentnych.


RESZTĘ ŚWIATA (czyli STREFA BUSSINES) - czyli dziewczyny "prawie VIP".

Świetne i doskonałe - z jakąś tam małą wadą, po usunięciu której dziewczyna będzie rewelacyjna.


Oraz Strefę Ekonomiczną, gdzie dziewczyny będą wykonywać masaże w bardzo przyjaznych cenach.

Gdzie relacja jakości do ceny będzie najlepsza w Poznaniu.


Dziewczyny VIP będą przyjmować prywatnie w pięknych apartamentach :(Niedziałko , Chwaliszko, Półwiejska i Wenecjańska. Dziewczyny z Reszty świata będą przyjmować w ładnych, pięknie urządzonych mieszkaniach (Garbary i Gołębia) , a dziewczyny z Strefy Ekonimicznej będę przyjmować na Górnej Wildzie.A teraz zapraszam Was do jednej z naszych Dziewczyn VIP - do delikatnej , wrażliwej i ślicznej Marty - która będzie w pracy jeszcze dzisiaj , jutro i pojutrze , a później dopiero około 19 lutego. Zapraszam do skorzystania z świetnych masaży na wysokim poziomie u pięknej dziewczyny w luksusowym apartamencie.


Numer telefonu do Marty to 691-802-793.
Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square