Wakacje? W tureckim burdelu...


Kochani, chcę poruszyć temat szumnie zwany wyjazdami "na wakacje" przez masażystki, także nasze.

Zaczyna się to tak: "Jestem przemęczona, potrzebuje urlopu- Kama chcę dwa tygodnie wolnego". I dostaje. A później ja dostaję maile od naszych klientów i/lub "życzliwych" koleżanek. Z ogłoszeniem rzeczonej "przemęczonej" masażystki, które (zgodnie z jej ogłoszeniem) np daje bez gumy w jakimś niemieckim burdelu. Tak było np z blondynką Sarą. Dostałam jej ogłoszenie z jakiegoś burdelu. Śmiać mi się chce z jej tłumaczenia "Ja tylko masaż". Taaa - akurat ona jedna jedyna w tym całym burdlu nie oferuje seksu do masażu. Taaa, a świstak siedzi i zawija sreberka...


Tak też było z kilkoma innymi dziewczynami - dokumentacja zdjęciowa poniżej.


Jestem bardzo wkurzona bo cały czas toczę walkę o zmianę postrzegania masażystek erotycznych. Podkreślam, że masażystka erotyczna to jak sama nazwa wskazuje MASAŻYSTKA , nie prostytutka. Że masaż erotyczny to nie prostytucja, nierząd i oferowaniem seksu za pieniądze.


Chociażby sięgając do Wikipedii po definicję masażu (którą nasze masaże spełniają w 100%)

1. Masaż – zabieg polegający na sprężystym (nie plastycznym) odkształcaniu tkanek.

2. Masaż – jest to zespół ruchów wywierających ucisk na tkanki i polega on na wykorzystaniu przez masażystę określonych ruchów w określonym tempie i z odpowiednią siłą zgodnie z przebiegiem mięśni, tkanek, naczyń krwionośnych i limfatycznych, od ich obwodu do serca. Masaż powinien być wykonywany rytmicznie, bez rozciągania skóry nieuzbrojoną ręką. Masaż może mieć cele lecznicze, relaksacyjne, przeciwobrzękowe lub przygotowywać mięśnie do wysiłku.


Ale niestety jest to walka z wiatrakami-zaczynam się zastanawiać czy nie przegrana. Bo to, ze klienci są przeciwko (bo każdy chciałby "wszystko") to jeszcze same dziewczyny robią mi pod górkę. Jak choćby swoimi "wakacjami". Każdej dziewczynie, którą rekrutuję do pracy mówię : "U nas jest KATEGORYCZNY ZAKAZ oferowania lodów i seksu, jak się dowiem, że robisz takie rzeczy to natychmiast wylatujesz ". Panna udaje, że słucha... A potem na pierwszych masażach robi loda na zakończenie masażu. Do tego w cenie. Przykład z najświeższej historii - Wiktoria. Brak mi słów. Już nie wiem jak do takiej jednej czy drugiej tępej dzidy mówić...


Tak czy inaczej- chcę gwarantować naszym klientom bezpieczeństwo- także zdrowotne. Dlatego nie będę tolerować takich wyskoków. Albo dziewczyna pracuje u mnie , albo szlaja się po jakiś zagranicznych burdelach.

I dla mnie koniec tematu.
Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square