Wdowia choroba

O tym, że brak seksu szkodzi, pisze się najczęściej w kontekście mężczyzn oraz objawów, jakie odczuwają. Tymczasem problem dotyczy również kobiet.


Choroba Kehrera, potocznie nazywana "chorobą wdowią", dotyka wiele pań - i chociaż wiąże się z poważnymi problemami zdrowotnymi, przez wielu traktowana jest mało poważnie. Przyczyną wystąpienia choroby Kehrera jest przede wszystkim niezaspokojenie seksualne. Może ono wynikać m.in. z braku satysfakcji seksualnej mimo częstych stosunków.


Schorzenie ma najczęściej trzy etapy. Najpierw kobieta czuje częste poddenerwowanie i rozdrażnienie, które jest porównywalne do napięcia przedmiesiączkowego. Kolejne objawy (etap 2. i 3.) mają już charakter bólu fizycznego, który pojawia się w podbrzuszu. Mogą również wystąpić silne bóle głowy.


Chorobę Kehrera rozpoznaje się, kiedy pacjentka odczuwa przynajmniej trzy z wymienionych dolegliwości: bóle w podbrzuszu i w krzyżu, swędzenie w okolicach intymnych, rozregulowany cykl miesiączkowy i suchość pochwy oraz powiększenie więzadeł krzyżowo-macicznych i ich bolesność.


Zauważasz u siebie takie objawy? Nie wiesz jak mogłabyś sobie pomóc?

Zapraszamy Cię na sesję u naszego masażysty- terapeuty - który zaradzi Twojemu poczuciu niezaspokojenia.


A poniżej dla miłych pań przypominam zdjęcia wykonane przez Kamelię przedstawiające sylwetkę jednego z naszych poprzednich masażystów. Oraz jego istotne atuty...


Jeśli jesteś zainteresowana i chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej napisz na maila Kamelia980@o2.pl udzielę Ci wszystkich informacji.
Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square