Weekend w JuliaMasaż

Serdecznie zapraszamy na masaże w ten weekend.

W ten weekend czekają na Was nasze urocze masażystki :


NIKOLA ul.CHWALISZEWO 23lata 165cm

sobota 10.00-22.00 i niedziela 10.00-22.00

nuru PRO , PLUS , KISS

Nikola nie pochodzi z Polski , jest u nas nowa , więc nie znamy jej za dobrze. Mówi bardzo dobrze po polsku i po angielsku. Co możemy oprócz tego powiedzieć , to to, że jest bardzo piękną mieszkanką krwi azjatyckiej i chińskiej , ma 165cm wzrostu oraz spory piękny biust.JULITA ul.PÓŁWIEJSKA 24lata 160cm

sobota 10.00-20.00 niedziela 15.00-21.00

nuru PRO , PLUS , KISS .

Julita to świetna masażystka, która ukończyła wiele kursów, ma rewelacyjny dotyk miękkich i zarazem mocnych dłoni. Kobieta o hmm... skomplikowanej osobowości z intrygującym, prowokującym spojrzeniem, seksowna i namiętna, drobna blondynka (160cm) o dziewczęcej zaokrąglonej figurze lubiąca luksus

masuje 3lata, ukończone kilka kursów masażu

reagująca na sugestieALICJA ul.DOMINIKAŃSKA 18lat 170cm

sobota 15.00-22.00 niedziela 12.00-22.00

relaks na stole , relaks na macie , masaż Lingam , TANTRA

Bardzo dziewczęca 18-latka w typie dziewczyny z sąsiedztwa, ma piękne ciemnorude włosy. Jest kobietą w początkowej fazie rozwoju , o wielu pasjach , zainteresowaniach i hobby - ostatnia jej praca to bycie stołem do sushi ... Jest spokojna, uduchowiona i posiada niesamowitą intuicję do ludzi i sytuacji więc dobrze sprawdza się w TANTRZE.


NATALIA ul.DOMINIKAŃSKA 23lata 160cm

sobota 12.30-22.00 niedziela

relaks na stole , relaks na macie , relaks z dotykiem , masaż Lingam , TANTRA

Jedna z najpiękniejszych masażystek z Poznaniu , dziewczyna o przepięknych jedwabistych długich czarnych włosach, typu petitka 160cm wzrostu, piękna harmonijna sylwetka. Urocza gaduła o przepięknym uśmiechu, potrafi wyczuć kiedy jej gość potrzebuje ciszy. Masuje ładnych kilka lat , jej masaż jest bardzo mocny i intensywny. wykonuje także świetna Tantrę. Jej podstawowe atuty to uroda, świetny masaż oraz bardzo duże zaangażowanie w klienta. Niesamowicie wczuwa się w masaż.


LILA ul.DOMINIKAŃSKA 25lat , 160cm

sobota 11.00-22.00

masaże 30-mininitowe i dłuższe , PRO , PLUS

Rozgada dziewczyna z sąsiedztwa wykazująca się sporym ADHD. Masuje już kilka lat , ma dobry dotyk i wykonuje dość dobry relaks - gdyby była bardziej wyciszona, jej masaż oceniłabym jako bardzo dobry.

podatna na sugestie. Ładna dziewczyna w typie petite, ma lepsze i gorsze dni.

Wykonuje masaże 30minut, 1h i dłuższe w bardzo atrakcyjnych cenach.


KARINA ul.DOMINIKAŃSKA sobota 11.00-21.00 niedziela 11.00-21.00

ralaks na macie PRO , nuru zwykłe , de LUX , PRO

Jedna z najlepszych masażystek w Poznaniu, ma około 26-27lat , 167cm wzrostu , pełna pozytywnej energii, obdarzona cudownymi długimi nogami, rewelacyjna pupą i pięknym szczerym uśmiechem.

Ma bardzo proporcjonalną ,szczupłą sylwetką , dzięki czemu wydaje się dużo wyższa.

Jest dyplomowanym technikiem masażu i to naprawdę czuć. Wykonuje masaże dla par lub w duecie.

Jedna z bardzo nielicznych, które w trudnej sytuacji miały jaja, nie poszły do Strefy Relaksu i poradziły sobie same. SZANUJĘ.ALEXA ul.GÓRNA WILDA sobota 10.00-22.00

masaże 30-mininitowe , PRO , PLUS , KISS

Alexa ma około 26-27lat , 168cm wzrostu , jest zadbaną, elegancką kobietą o pięknej pupie, długich szczupłych nogach i całkiem ładnym biuście. Nie pochodzi z Polski z czego wynika słaba komunikacja.

Ale nadrabia bardzo atrakcyjnymi cenami i chęcią zadowolenia klienta : wykonuje masaże 30minut i dłuższe , także KISS z pocałunkami.


KAJA ul.GÓRNA WILDA sobota 10.00-20.00 niedziela 10.00-20.00

ralaks na macie PRO , nuru zwykłe , de LUX , PRO

Młodziutka, drobniutka, śliczniutka dziewczynka z (prawie) gimnazjum która czasem udaje dojrzałą, zepsutą kobietę z wszystkimi tej płci przywilejami. Uwielbia piękna seksowną bielizną i mocny makijaż. "Zrobiona" wygląda rewelacyjnie - gdy zmyje makijaż i zdejmie wyzywające fatałaszki wygląda znowu na 15lat - czemu przeczy bardzo piękny , niespotykanie duży do jej sylwetki biust. Jest początkującą masażystką, jako człowiek jest pogubiona i szuka swojej drogi. Bardzo łatwo ją zauroczyć- gdy jesteś miły (i wtedy też będzie dla ciebie bardzo miła) i bardzo łatwo zdenerwować- gdy jesteś nachalny. Oczekuje delikatności i opiekuńczości.


WIKTORIA ul.CHWALISZEWO 19lat , 176cm

niedziela 11.00-21.00

wykonuje nuru zwykłe , de lux i pro .

Bardzo piękna , zadbana młoda kobieta , dobra masażystka, która zna wiele tajników, jak zadowolić mężczyzną i która stara się w pracy.

Jest wesoła i depresyjna zarazem , ale jej priorytetem jest spełnienie oczekiwań klienta.

Ma bardzo zgrabną sylwetką pełną dziewczęcego uroku , teraz jest niestety sporo szczuplejsza niż na zdjęciach. Bywa trudna ale z racji na jej urodę, dobry masaż, wesołe usposobienie i perfekcjonizm warto się czasem pomęczyć :)


Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami