Weekend w JuliaMasaż

Gdybym miała się zastanowić i polecić zaprzyjaźnionemu klientowi do kogo powinien się wybrać w ten weekend miałabym spory dylemat. Dziewczyny są bardzo fajne, miłe i tak bardzo różne od siebie.

Julita to świetna masażystka, może najlepsza z dzisiejszych, niska blondynka o dziewczęcej figurze, kokietuje i uwodzi. W czasie masażu będziesz miał dreszcze i gęsią skórkę na całym ciele.

Alicja- uduchowiona 18-latka z poczuciem humoru i bardzo oryginalnym podejściem do wszystkiego. Jeśli ktoś lubi oryginalne osoby o niebanalnej osobowości i szerokich zainteresowaniach to Alicja go zauroczy tak jak i mnie. Klienci bardzo często wybierają u niej masaże 2godzinne więc musi to robić dobrze.

Natalia i Lila - piękne, bardzo drobniutkie czarnulki - obie bardzo gadatliwe z ADHD. Ale zarazem bardzo różne. Natalia -zwolenniczka zdrowego tryby życia, świetny, mocny masaż pleców i duża namiętność i wczuwanie się w masaż. Lila bardzo kontaktowa, elastyczna - wykonuje masaże w bardzo atrakcyjnych cenach.

Dominika- wyrafinowany milf w typie pożeraczki mężczyzn.

Kaja - przeuroczy, zabawny, ciągle śmiejący się dzieciak ale też ambitna masażystka która ciągle się uczy.

Maja - solidna oferta dla wielbicieli porządnego masażu i dużej ilości opcji do wyboru, ponieważ wykonuje wszystkie masaże.


A TY KTÓRA BYŚ WYBRAŁ ?


Aby pomóc Wam w wyborze poniżej przedstawiam trochę więcej informacji i dodatkowo (a może zwłaszcza) piękne zdjęcia pięknych dziewczyn.JULITA ul.Półwiejska 24lata 160cm wzrostu

sobota 15.00-21.00 niedziela 15.00-22.00

nuru PRO , PLUS , KLASYK , KISS .

Julita to świetna masażystka, która ukończyła wiele kursów, ma rewelacyjny dotyk miękkich i zarazem mocnych dłoni. Kobieta o hmm... skomplikowanej osobowości z intrygującym, prowokującym spojrzeniem, seksowna i namiętna, drobna blondynka (160cm) o dziewczęcej zaokrąglonej figurze lubiąca luksus

masuje 3lata, ukończone kilka kursów masażu

reagująca na sugestie


ALICJA ul.DOMINIKAŃSKA 18lat 170cm wzrostu

sobota 15.00-22.00 niedziela 12.00-22.00

relaks na stole , relaks na macie , masaż Lingam , TANTRA

Bardzo dziewczęca 18-latka w typie dziewczyny z sąsiedztwa, ma piękne ciemnorude włosy. Jest kobietą w początkowej fazie rozwoju , o wielu pasjach , zainteresowaniach i hobby - ostatnia jej praca to bycie stołem do sushi ... Jest spokojna, uduchowiona i posiada niesamowitą intuicję do ludzi i sytuacji więc dobrze sprawdza się w TANTRZE.


NATALIA ul.DOMINIKAŃSKA 23lata 160cm

sobota 12.30-21.00 niedziela 12.30-21.00

relaks na stole , relaks na macie , relaks z dotykiem , masaż Lingam , TANTRA

Jedna z najpiękniejszych masażystek z Poznaniu , dziewczyna o przepięknych jedwabistych długich czarnych włosach, typu petitka 160cm wzrostu, piękna harmonijna sylwetka. Urocza gaduła o przepięknym uśmiechu, potrafi wyczuć kiedy jej gość potrzebuje ciszy. Masuje ładnych kilka lat , jej masaż jest bardzo mocny i intensywny. wykonuje także świetna Tantrę. Jej podstawowe atuty to uroda, świetny masaż oraz bardzo duże zaangażowanie w klienta. Niesamowicie wczuwa się w masaż.


LILA ul.DOMINIKAŃSKA 25lat , 160cm

sobota 15.00-22.00 niedziela 15.00-22.00

masaże 30-mininitowe i dłuższe , PRO , PLUS

Rozgada dziewczyna z sąsiedztwa wykazująca się sporym ADHD. Masuje już kilka lat , ma dobry dotyk i wykonuje dość dobry relaks - gdyby była bardziej wyciszona, jej masaż oceniłabym jako bardzo dobry.

podatna na sugestie. Ładna dziewczyna w typie petite, ma lepsze i gorsze dni.

Wykonuje masaże 30minut, 1h i dłuższe w bardzo atrakcyjnych cenach.


KAJA ul.GÓRNA WILDA 18lat ,161cm

sobota 10.00-20.00 niedziela 10.00-20.00

ralaks na macie PRO , nuru zwykłe , de LUX , PRO

Kolejna młoda , szczupła 161cm wzrostu, bardzo ładna i miła masażystka.

Młodziutka, drobniutka, śliczniutka dziewczynka z (prawie) gimnazjum która czasem udaje dojrzałą, zepsutą kobietę z wszystkimi tej płci przywilejami. Uwielbia piękna seksowną bielizną i mocny makijaż. "Zrobiona" wygląda rewelacyjnie - gdy zmyje makijaż i zdejmie wyzywające fatałaszki wygląda znowu na 15lat - czemu przeczy bardzo piękny , niespotykanie duży do jej sylwetki biust. Jest początkującą masażystką, jako człowiek jest pogubiona i szuka swojej drogi. Bardzo łatwo ją zauroczyć- gdy jesteś miły (i wtedy też będzie dla Ciebie bardzo miła) i bardzo łatwo zdenerwować- gdy jesteś nachalny. Oczekuje delikatności i opiekuńczości.


MAJA ul.GÓRNA WILDA 24lat ,167cm

sobota 10.00-22.00

relaks na macie PRO, nuru zwykłe, de LUX, PRO, KLASYK, PLUS, KISS

Maja wróciła od nas po krótkiej przerwie i cieszymy się z tego bardzo. Jest to bardzo miła, bardzo zgrabna dziewczyna o wysokiej motywacji i dużej dyscyplinie wewnętrznej. Klienci po masażu u niej są zadowoleni lub bardzo zadowoleni- nie spotkałam się z inną opcją.

I to niech będzie najlepszą rekomendacją.


Wyróżnione posty
Posty już wkrótce
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square