Weekend w JuliaMasaż

W ten ciepły weekend który upłynie zapewne pod znakiem handlu serdecznie zapraszamy na masaże do naszego salonu od godziny 10.00 do 23.00 w sobotę i od 1o.00 do 22.00 w niedzielę.

I chciałam zwrócić Waszą uwagę na znaczne rozszerzenie naszej oferty - wykonujemy masaże dla par, dla pań, w duecie , dla 2panów oraz oczywiście jeden z naszych "firmowych" masaży czyli Grę Wstępną.

Szczegóły poniżej oraz w zakładce każdej z dziewczyn.


A w ten weekend czekać na Was będą :


ADA ul.Niedziałkowskiego sobota 16.00-23.00 niedziela 10.00-22.00

NURU PRO , PLUS , KISS , GRA WSTĘPNA , masaż w duecie , masaż dla par , masaż dla pań

Piękna blondynka , przemiła dziewczyna o świetnej sylwetce i ślicznym uśmiechu. Potrafi stworzyć z masażu rewelacyjne przeżycie dla swojego gościa. A najlepszą rekomendacją niech będzie to, że nasz jeden z najbardziej wymagających klientów został u niej na 2 (słownie :DWIE ) godziny - co się w przypadku tego klienta w historii JuliaMasaż nie zdarzyło jeszcze ....


NATALIA ul.DOMINIKAŃSKA sobota 12.00-21.00 niedziela 12.00-21.00

relaks na stole i macie,relaks z NURU masaż Lingam , TANTRA , masaż w duecie

Jedna z najpiękniejszych masażystek z Poznaniu , dziewczyna o przepięknych jedwabistych długich czarnych włosach, typu petitka 160cm wzrostu, piękna harmonijna sylwetka. Urocza gaduła o przepięknym uśmiechu, potrafi wyczuć kiedy jej gość potrzebuje ciszy. Masuje ładnych kilka lat , jej masaż jest bardzo mocny i intensywny. wykonuje także świetna Tantrę. Jej podstawowe atuty to uroda, świetny masaż oraz bardzo duże zaangażowanie w klienta. Niesamowicie wczuwa się w masaż.