Złe zwierze - foto szop

Kiedyś chwaliliśmy się, że nasze zdjęcia są prosto z natury, nie tknięte photoshopem. Miały nawet ostentacyjnie nieudolnie pozamazywane w gimpie czy innym paincie tatuaże. Później rynek i pewna doza próżności "Ja nie mam profesjonalnych zdjęć ? Ja?" wymusiły na nas pójście w kierunku pięknych przerabianych w photoshopie zdjęć. Które z rzeczywistością miały tyle wspólnego co właśnie reklamy z życiem codziennym.

Cały czas bardzo doskwierało mi to, że robimy Barbi z takich se dziewczyn- dlatego solennie obiecuję, że koniec z tym. I że nasze zdjęcia będą tak realne jak to tylko możliwe. Co oczywiście nie znaczy, że nie będą piękne... Ale nie będziemy prezentować dziewczyn na maksa wygładzonych i przerobionych w fotoszopie- wszystkich takich samych jak dmuchane lale. Macie kupę takich zdjęć na Roksie.

O kilometrowych nogach, taliach Scarlet O'Hary i biustach Jayne Mansfield.


Zdjęcia będą piękne, ale realne. Podrasowane, lecz pokazujące prawdę. I przede wszystkim pokazujące osobowość każdej z dziewczyn. Bo w masażu to najważniejsze. Bycie piękną wystarczy na pierwszy raz. Później klient do Ciebie nie wróci - bo po co.

Piękne zdjęcia nie zrobią kochana za Ciebie roboty.


Musisz być zadbana, mieć zgrabne wyćwiczone ciała o idealnie gładkiej skórze, piękny makijaż podkreślający to co w Tobie piękne, czyste włosy ułożone w piękną fryzurę. Mieć pełną staranną depilację, zrobione paznokcie u stóp i dłoni. Musisz pachnieć dobrymi perfumami a Twój pokój, gdzie masujesz musi być idealnie sprzątnięty i wywietrzony. łazienka sprzątnięta po każdym klienci.

Masaż profesjonalny z duża dozą erotyzmu. Zakończenie to ma być MASAŻ LINGAM a nie "walenie konia"

A każdy Twój gość ma być przez Ciebie traktowany jak Książe Walii.

Masaż ma trwać dokładnie 60minut i zawierać wszystkie elementy jakie są w danym pakiecie.


Nie chce Ci się? Nie musisz ....

Siedź na d... i nie zarabiaj.


Mi nie zależy - są dziewczyny które to zagwarantują.A teraz chcę Wam pokazać zdjęcia Amelii - drobniutkiej , bardzo nieśmiałej i delikatnej 18-latki o świetnej figurze. Niby masowała już pół roku ale póki co jest "tabula raza" -więc zapraszamy do niej na masaż bez dotyku 200zł i z dotykiem 250zł.


Prezentuję dla porównania zdjęcia przed i po obróbce.

Aaaaa - żeby było jasne - Amelia ma śliczną buzię z małym noskiem - skąd się wziął ten nochal czarownicy na zdjęciu poniżej nie mam pojęcia...
Wyróżnione posty
Posty już wkrótce
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square