Zapraszamy do Bartka

Z wielką przyjemnością przedstawiam masażystę , który dołączył do naszej ekipy.

Ma on 29lat , 175cm wzrostu i 6letnie doświadczenie w masażu. Ukończył Fizjoterapię na Akademii Medycznej. Sprawdziłam osobiście jego kwalifikacje i z czystym sumieniem mogę go Wam polecić. Wykonał bardzo konkretny, porządny masaż całego ciała. Jeśli chodzi o część erotyczną czuć spore doświadczenie przekładające się na sporą skuteczność.


Cieszę się, że dzięki niemu możemy znacznie rozszerzyć naszą ofertę o masaże w duecie mieszanym , dla par itp, dla pań. Masuje on w prywatnym apartamencie, gdzie można wykonać mas dla dwóch osób.

Masuje tam sam , wiec można się czuć komfortowo i bezpiecznie.

Jest możliwość wykonania masażu z dojazdem.


Ale teraz oddajmy głos samemu zainteresowanemu :


BARTEK O SOBIE

"Masażem zajmuję się od 2014 roku.

Ukończyłem studia fizjoterapii oraz liczne kursy, po czym rozpocząłem swoją praktykę w zawodzie. Przez te wszystkie lata poszerzałem wiedzę i rozwijałem swoją pasję ucząc się kolejnych technik masażu, które chętnie Ci przedstawię podczas naszych seansów . Jestem wysportowany, dobrze zbudowany, staram się atrakcyjnie wyglądać, choć nie ma to większego wpływu na masaż to jednak uznaję zasadę, że w zdrowym ciele zdrowy duch ! "


BARTEK O MASAŻU

"Jestem osobą otwartą, wiecznie uśmiechniętą, z którą łatwo nawiązać kontakt, wykorzystam te cechy byś poczuła się przy mnie pewnie, bezstresowo i w pełni zrelaksowana. Skupiam się przede wszystkim na fizycznym oddziaływaniu dostosowując go do osoby masowanej. Ty decydujesz jak przebiega nasz masaż.

Chcę by każda osoba czerpała wyjątkową przyjemność z seansu ze mną"


JAKIE WYKONUJĘ ZABIEGI?