Zapraszamy do Belli

BELLA O SOBIE :

JAKA JESTEM ?

"Jestem pełną energii, wesołą dziewczyną, której skóra, twarz, ciało wręcz pulsuje życiem. Czasem robię rzeczy, które muszę ale przede wszystkim robię rzeczy których chcę. Uwielbiam życie, miłość, namiętność, wszystko co w ludziach piękne. Uwielbiam ludzi - czerpię z nich dobrą energię. Wiem, że nie wszyscy jesteśmy doskonali, ale w każdym z Was najpierw widzę człowieka z jego pragnieniami, samotnością, ranami- dopiero później mojego Klienta"

SKĄD SIĘ WZIĘŁAM W JULIAMASAŻ ?

"Pochodzę spoza Wielkopolski, do Poznania przyjechałam "za pracą". Z pewnych względów potrzebowałam dużo i szybko zarobić (zapewniam Cię, że moje pobudki są szlachetne). Pewnego wieczora wpadło mi w oczy ogłoszenie JuliaMasaż.

Zadzwoniłam i oto jestem.

JA I MASAŻ

"We wszystko co robię angażuję się w 100%. W czasie masażu świat dla mnie się zatrzymuje. Od momentu gdy mijasz drzwi mojego mieszkania istniejesz dla mnie tylko Ty i nikt więcej. A ponieważ jestem bardzo namiętna-z masażu czerpie tyle przyjemności co moi goście. Ale jeśli chcesz aby nasze spotkanie było doskonałe - nie nadużywaj mojej dobroci i nie namawiaj lub nie zmuszaj mnie do rzeczy których nie chcę zrobić i które nie są właściwe.

MOJE MARZENIA

"Kiedyś podpiszę kontrakt i całe moje życie poświęcę muzyce. Ale jeszcze nie teraz....

I jeszcze jedna rzeczy - Kama się śmieje, że trafiła się jej "blachara".

Tak- to prawda -uwielbiam wielkie, ciężkie samochody i ich niski pomruk silnika .

To takie ekscytujące.... "


Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square