Zapraszamy do Hani

Z wielką przyjemnością zapraszam do jednej z moich najulubieńszych masażystek , Hani. Hania ma 24lata (jakże by inaczej ;) ) , 165cm wzrostu i świetną sylwetkę obdarzoną dużym jędrnym biustem.

Wykonuje masaże nuru PRO 300zł/1h , nuru PLUS 400zł/1h i nuru KISS 500zł/1h. Dodatkowo Grę Wstępną w każdej wersji : zwykła 400zł , plus 500zł, kiss 600zł za 70minutowy seans.


Będzie masować na ul.Szyperskiej bardzo blisko Ani, Diany , Dominiki i Kariny- zatem możecie wybierać duety i lesbishow w dowolnej konfiguracji.

Ogólnie tu jest fajna sprawa : chcesz się wybrać z kilkoma kolegami na masaż . Tu masz taką możliwość ponieważ 4 naprawdę ładne i młode dziewczyny masują w promieniu bodajże 200 metrów. Z drugiej strony każda masuje w swoim prywatnym apartamencie (oczywiście z klimatyzacją) więc możesz się czuć z nią naprawdę swobodnie.


Serdecznie zapraszamy do Hani i do pozostytałych naszych nowych koleżanek.

Hani numer to 722 166 118.


W lipcu dołączą do nas jeszcze 3nowe koleżanki i planujemy otworzyć większą lokalizację typu spa z jaccuzii i sauną. Zapraszam do śledzenia bloga bo na początek przewiduję wiele ciekawych promocji.

Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square