Zapraszamy do Kai

Cytując klasyka :

Są kobiety pistolety

I kobiety jak rakiety"

A właśnie niedawno minął dokładnie rok odkąd nasza rakieta rozpoczęła u nas pracę. Był to rok bardzo burzliwy- wiele się działo. Na całe szczęście okręt po sztormach zakotwiczył w spokojnym porcie i nie miota się już po falach :)

A co można powiedzieć o Kai dzisiaj? że jest zdecydowanie jedną z najpiękniejszych i najmłodszych masażystek w Poznaniu. Że jej kariera rozwija się dobrze Po roku od debiutu ma dużo klientów i cały czas zdobywa coraz nowych. Że jest obsypywana gradem komplementów przez zachwyconych klientów jak na przykład pan cytowany powyżej.


Kaja masuje w pięknym apartamencie na ul.Niedziałkowskiego tuż obok Starego Browaru. Wykonuje masaż nuru PRO 300zł/1h i Grę Wstępną 400zł/70min. Ale jej specjalnością jest Gra Wstępna PLUS - którą zdecydowanie polecam. W której Kaja uruchamia pokłady swojej zmysłowości , kokietuje i uwodzi ... W żadnym wypadku nie można porównać tego z tradycyjnym nuru.


I trzeba powiedzieć , ze Kaja wygląda lepiej niż kiedykolwiek - co możecie obejrzeć na zdjęciach z najświeższej sesji. Jej numer to 782 607 158.
Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square