Zapraszamy do Klary

Serdecznie zapraszamy do Klary , która dzisiaj przyjmuje na ulicy Niedziałkowskiego od 10.00 do 22.00.

Jest początkującą masażystką, u nas zdobywa pierwsze szlify. Wykonuje masaże nuru PRO , PLUS I KISS.


Z racji na jej krótkie doświadczenie w tym tygodniu masuje w super cenach , chociaż uroda i osobowość kwalifikują Ją zdecydowanie do strefy VIP


NURU PRO 250zł za 60minut (masaż wykonywany Jej nagim, naoliwionym ciałem, gdzie będzie Cię masować dłońmi, przedramionami pupą i piersiami. w czasie masażu możesz Ją dotykać, a przed lub po masażu możecie wziąć wspólny prysznic)


NURU PLUS 350zł za 60min (masaż nagim ciałem z wspólny prysznicem i dotykiem wzajemnym, możesz Ją pieścić, zrobić Jej minetkę i możecie się masturbować do wspólnego finału)NURU KISS GFE 400zł a 60min (masaż w stylu spotkania jak z własną dziewczyną, masaż nagim ciałem z wspólny prysznicem i dotykiem wzajemnym, możesz masażystką pieścić, jest możliwość namiętnych pocałunków z języczkiem, możesz zrobić minetkę i możecie się masturbować do wspólnego finału)Serdecznie zapraszamy Cię na masaż. Przed masażem możecie wziąć wspólny prysznic, dostaniesz czyściutki biały ręcznik kąpielowy, jednorazowe klapki i gąbkę. Masowany będziesz na komfortowym grubym materacu przykrytym bawełnianym prześcieradłem wymienianym po każdym masażu. Masaż wykonywany na 100% naturalnym BEZZAPACHOWYM olejku migdałowym a trwa on dokładnie 60minut od momentu położenia się na macie.


Na razie z racji na krótkie doświadczenie masażowe Klara nie wykonuje masaży dłuższych niż 60-minutowe.

Jej numer to (chwilowo) 722 247 867Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square