Zapraszamy na LESBISHOW - także KISS

Po krótkiej chorobie wróciła do nas Dominika. I dlatego z wielką przyjemnością możemy ponownie zaprosić Was na LESBISHOW w wykonaniu jej oraz Diany.


Dla przypomnienia : możesz wybrać opcję 30minut ,60min, lub 90min

Czym się różnią te opcje?

Już tłumaczę :

Proponujemy Wam następujące wersje

LesbiShow30minut 350zł

pokaz lesbi , strishow, Lingam na 4 ręce

LesbiShow60min 600zł

pokaz lesbi , strishow, prysznic dla trojga, masaż dwoma nagimi ciałami, Lingam na 4-ry ręce

LesbiShow90minut 800zł

pokaz lesbi , strishow, prysznic dla trojga, masaż nagimi ciałami, dotyk i pieszczoty wzajemne- pomiędzy tobą a dziewczynami , zakończenie ciałem lub 2x Lingam na 4-ry ręce


Poniżej macie opinię z takiego masażu od jednego z naszych klientów.


"Witaj, w środę o 14 byłem na masażu LesbiShow u Diany i Dominiki. Pierwszą z masażystek znam już całkiem dobrze, byłem u niej kilka razy i za każdym wychodziłem zadowolony. Natomiast to jak masuje Dominika było dla mnie zagadką. Masaż odbywał się na ul. Chwaliszewo, w komfortowym i dyskretnym mieszkaniu. W kompleksie budynków znajduje się wiele lokali usługowych, co dodatkowo wpływa na anonimowość wizyty. Już na klatce schodowej słyszałem śmiechy dziewczyn, które przywitały mnie w dobrych humorach. Miłe powitanie, przedstawienie z Dominiką i po zaopatrzeniu w jednorazowe klapki udałem się pod prysznic. Po wyjściu z łazienki dziewczyny czekały już w pokoju masażu. Położyłem się na materacu, a one zaczęły się pieścić i dotykać, powoli zdejmując z siebie ubrania. Zdecydowanie śmielsza w pieszczotach jest Diana, która przejęła inicjatywę, całując Dominikę po całym ciele oraz w usta - głęboko z języczkiem. Dominika również nie pozostawała bierna ale widać było, która z dziewczyn ma większe doświadczenie.

Sam pokaz jest bardzo podniecający, widok dwóch, nagich dziewczyn pieszczących się nawzajem rozgrzewa do czerwoności. Warto wspomnieć, że Diana i Dominika to całkowite przeciwieństwa jeżeli chodzi o wygląd, co dla mnie stanowiło dodatkowe urozmaicenie i atrakcję. Po namiętnym pokazie dziewczyny zajęły się mną, wykonując na przemian masaż lingam oraz pieszcząc mnie w bardzo przyjemny sposób. Nie mogę zapomnieć momentu, kiedy trzymałem każdą z nich za pupę, a one pracowały nad moim spełnieniem.

Podsumowując, bardzo ciekawe i mocno erotyczne przeżycie. Pozytywnie odebrałem Dominikę, która ma hipnotyzujące spojrzenie i nie boi się patrzeć głęboko w oczy, kiedy wykonuje masaż lingam. Ogromny plus za ten kontakt wzrokowy i zaangażowanie. Ze swojej strony polecam każdemu spróbować, choć raz masażu w wykonaniu obu dziewczyn na raz (chociaż jestem przekonany, że po jednym razie będziecie wracać"


Jeśli masz ochotę, możesz też wybrać LESBI SHOW KISS GFE w wykonaniu Diany i Klaudi - dwóch pięknych, zgrabnych ślicznotek.

LesbiShow KISS GFE 60min 1000zł 90min 1200zł -pokaz lesbi , strishow, prysznic dla trojga, masaż nagimi ciałami, dotyk i pieszczoty wzajemne- pomiędzy tobą a dziewczynami (minetka , pocałunki z języczkiem), zakończenie ciałem lub 2x Lingam na 4-ry ręceAby umówić się na LESBISHOW można zadzwonić pod numer 663 629 816.

Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square