Zapytaj o cokolwiek - SIERPIEŃ

Z jednej strony serdecznie dziękuje za opinie na temat naszych masaży jakie panowie umieściliście w wątku "zapytaj..." . Z drugiej bardzo proszę o więcej. Nie ma tam moderacji , więc możecie napisać to co uważacie za stosowne. A ja już będę potrafiła zweryfikować czy to jest opinia prawdziwa, czy jakaś ściema. Jedno o co proszę to o to by opinia była umieszczana maximum tydzień po masażu - najlepiej na świeżo.


Wiążą się z tym poważne niebezpieczeństwa o których ostatnio rozmawiałam z Bellą.

Po pierwsze- gdy opinie jest nieciekawa, może to zniechęcić klienta do masażystki w szczególe a do salonu w ogóle. Tak- to prawda - ale zarazem nie. Dobre masażystki maja dobre opinie- złe masażystki mają złe opinie. A JuliaMasaż przeżyła już bezboleśnie wiele kiepskich masażystek. I niestety nie ma gwarancji, że nie trafi do nas następna kiepska , której "kiepskości" nie wychwycimy od razu .

Ale macie gwarancję, że kiepska tak jak się szybko pojawi - tak szybko zniknie.

Po drugie- jeśli piszę o kimś na blogu , że jest dobry - to jest dobry.

I temu możecie ufać.

Po trzecie - jest ryzyko, że obrażone masażystki z którymi się rozstaliśmy, będą robić czarny PR tak jak było w przypadku Belli gdy Nikola i Kornelia postanowiły się na niej zemścić nie wiadomo za co ... Ale tak jak już wcześniej pisałam - bardzo szybko potrafię zweryfikować , która opinia jest prawdziwa a która pisana "na pałę" .


Zatem jeszcze raz zapraszam do wypowiadania się w wątku "Zapytaj o cokolwiek" - "opinie o masażystkach" .


A poniżej trochę uwag z w/w wątku


O LUIZIE :

O MARTYNCE :


O ZUZI:Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square