Zawsze ktoś patrzy

Dzisiaj moi kochani trochę popiszę na temat inwigilacji w ogóle a inwigilacji w kontekście usług erotycznych w szczególe. Temat jest trochę wrażliwy, bo może niektórym co strachliwszym osobom odebrać przyjemność płynącą z masaży. Ale myślę, że nasz salon będący tyle lat na rynku ma Wasze zaufanie. W końcu gdybyśmy nie byli najlepsi i nie gwarantowali Wam BEZPIECZEŃSTWA , DYSKRECJI i pełnej PRYWATNOŚCI to przy najwyższych cenach na rynku nie przetrwalibyśmy tyle lat.

Prawda? Prawda!


A teraz do rzeczy. Dość często pojawia się temat podsłuchów i/lub nagrywania panów odwiedzających przybytki płatnej miłości- patrz chociażby głośna afera podkarpacka z marszałkiem Kuchcińskim i jego rezygnacją z funkcji "za samoloty" w tle.

Otóż na Podkarpaciu świetnie zorganizowana grupa nagrywała klientów agencji towarzyskich w trakcie korzystania z wdzięków pań zatrudnionych w rzeczonej agencji a następnie wykorzystywała te filmiki do szantażowania osób na świeczniku. I zarabiania na nich dużych pieniędzy.

Więcej na ten temat:

https://cba.gov.pl/pl/aktualnosci/4537,Afera-podkarpacka-zarzuty-dla-bylego-posla-i-bylego-wiceszefa-Policji.html


Następna sytuacja już z naszego wielkopolskiego podwórka to sprawa pary przestępców z Leszna. Która to para wymuszała dodatkowe opłaty i szantażowała klientów korzystających z masaży egzotycznych u jednej z pań ogłaszających się na ichniej Roksie. Tak to niestety kończy się korzystanie z jakiś randomowych ogłoszeń. Więcej na temat:

https://epoznan.pl/news-news-113479-mial_byc_egzotyczny_masaz_skonczylo_sie_szantazem_i_wyludzeniem_video_z_zatrzymania


A teraz taka ciekawostka- jeden z moich dalszych znajomych proponował mi na Długiej nagrywanie klientów w czasie masażu w celu szantażu. Lub chociażby współpracę na zasadzie wyodrębnienie zasobnych klientów do porywania ich w celu uzyskanie wysokiego okupu.... Oczywiście odmówiłam. Nie jestem gangsterką i nigdy nie zgodzę się na takie rzeczy. Ale czy ktoś inny w Poznaniu się nie skusił ? Nie wiem. Wiem na 100%, że w sprawie nieistniejącej już Strefy Relaksu toczy się śledztwo na temat podsłuchów umieszczonych w ich "gabinetach masażu". Czy było tam coś więcej oprócz podsłuchów ? Nie wiem. I pewnie nigdy się nie dowiem.


A dlaczego w ogóle poruszam ten temat ?

Są dwa powody.


Pierwszy -aby uświadomić Wam czym może się skończyć korzystanie z jakiś przypadkowych przybytków czy bałaganów prowadzonych przez gangsterów. Jeśli ktoś kradnie, napada na ludzi, bije, zastrasza, uprawia paserkę, jest dilerem narkotykowym- to raczej nie ma zahamowań. I wszystko się może zdarzyć w czasie lub po wizycie.


A drugi powód ?

Uśmiejecie się ..

Wynajęłam sobie na miesiąc mieszkanie w apartamentach na najem krótkoterminowy. Akurat przeprowadzałam się z jednego mieszania do innego- i przez miesiąc nie miałam gdzie mieszkać. Ogólnie już sama umowa była trochę zabawna - na jednej stronie musiałam zaznaczyć że mój pobyt w tym apartamencie jest związany z wykonywaniem prac służbowych, a na drugiej był zakaz prowadzenia działalności gospodarczej w tym apartamencie pod karą 5 tysięcy złotych. I w momencie gdy się wyprowadzałam zadzwonił do mnie właściciel tych apartamentów. Z informacją, że zostałam nagrana jak uprawiam seks w wynajętym mieszkaniu. I w związku z tym mam zapłacić "karę" 15tysięcy złotych bo w przeciwnym przypadku sprawa (jak sprawa?) zostanie zgłoszona na policję, do urzędu skarbowego i do prokuratury gdzie właściciel "ma znajomości". Jakby co- to mam nagranie tej rozmowy :)

Ja oferuję płatny seks ?

Mnie z tego powodu szantażować ?

Dobry żart ..


No ale takie to apartamenty na wynajem mamy w Poznaniu ..

I taki to Raport Mniejszości się w Poznaniu rozgrywa ..A poniżej z innej beczki -aby umilić Wam ten pochmurny dzień - piękne zdjęcia pięknej dziewczyny.

Klaudia ma 21lat i zgrabną wysportowaną 160-centymetrową sylwetkę.

Masuje na ul. Garbary. Wykonuje masaż nuru PRO 300zł, nuru PLUS 350zł i nuru KISS 400zł.

ZapraszamWyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square