Zdążyć przed LOCKDOWN-em

Wszystko wskazuje na to , że od soboty 14 lub od poniedziałku 16 listopada zacznie się narodowa kwarantanna do zakazu przemieszczanie się włącznie. My oczywiście jako typ niepokorny nie zamierzamy stosować się do zakazów uderzających w nasze podstawowe swobody konstytucyjne i ograniczające naszą wolność osobistą. Nie stosowaliśmy się wtedy- wiosną (a czas pokazał jak bardzo mieliśmy rację...), nie będziemy stosować się teraz. Tym bardziej, że z racji na brak lekarstwa, brak szczepionki i brak leczenia w szpitalu (poza tlenoterapią) jedynym rozwiązaniem jest przechorować tego wiruska jak najszybciej i mieć spokój. Jednak WY - ludzie słabej wiary zapewne znowu scykacie i dacie się zamknąć w domach jak króliczki w klatkach.

Dlatego serdecznie zachęcam - skorzystajcie z masażu JESZCZE W TYM TYGODNIU, dopóki możecie.


Pracujemy od 9.00 do nawet 23.00 często, także w soboty, niedziele i święta. Mamy już tera dużo nowych ciekawych masażystek, które szkolimy. Będą też jeszcze kolejne świetne dziewczyny. Mamy bardzo szeroką ofertę masaży od relaksów na stole do bogatej wersji nuru KISS włącznie. Mamy fajne zadbane lokalizacje.


A wracając jeszcze raz do nakazów i zakazów dotyczących naszego życia osobistego jestem bardzo przeciwna ingerencji rządu w sprawy prywatne każdego z nas i czasami zgadzam się z ludźmi którzy twierdzą


***** ***


Więc choćby z tego powodu - serdecznie zapraszam na masaże....

Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square