Znamię profesjonalizmu

Masażem , który buduje profesjonalizm masażystki i który każda masażystka powinna wykonywać doskonale jest MASAŻ RELAKSACYJNY. Jest to dla mnie masaż prestiżowy i najważniejszy (oprócz oczywiście Tantry . Ponieważ jego znajomość daje Wam gwarancję, że umawiacie się na masaż do prawdziwej MASAŻYSTKI a nie pseudo-masażystki lub seks-masażystki.

Która to nawet stołu do masażu nie ma....

U nas, w JuliiMasaż od zawsze szkolenie nowej dziewczyny rozpoczynało się od nauki perfekcyjnego relaksu. Oczywiście niektóre dziewczyny skorzystały z lekcji i rewelacyjnie masują do dzisiaj. Inne miały wyje... ane na naukę i dzisiaj plączą się po obrzeżach seksbiznesu udając niewinne nastolatki i rozkładając nogi przed każdym kto zapłaci jej choć trochę i "ja nie jestem prostytutką" ...

No błagam ...


A więc "Jak wygląda idealny masaż relaksacyjny ?"


Jest to masaż na stole (czasami na macie).

Rozpoczyna się do wprowadzenie Cię w stan relaksu, poprzez przykrycie pareo, wyciszenie, bardzo lekki masaż miziający, rozprowadzenie gorącego olejku.

Później zaczyna się część konkretnego masażu - stanowiącego połączenie technik relaksacyjnych orientalnych i intensywnych technik masażu głębokiego. Masz dobrze wymasowane plecy , kark , ręce i nogi. Powinny być masowane dłonie i stopy.

Masaż tylnej części ciała powinien zakończyć się lekka zabawą miejscami intymnymi naszego gościa od tyłu-najlepiej na wałku. Później obrót na plecy, lekki masaż klatki piersiowej i przodu ud- następnie masaż LINGAM- 16 różnych technik masażu penisa.

Na zakończeniu masażu jesteś wycierany do sucha małymi ręczniczkami, przykryty pareo i masz chwilę, żeby ochłonąć i wrócić do żywych.

Masaż relaksacyjny nie przewiduje zasadniczo dotyku ani rozmowy - skupiasz się na swoich doznaniach i dzięki temu doceniasz kunszt masażystki.


Kto u nas wykonuje masaż relaksacyjny?


ZUZIA ul.Garbary - POLECAM

relaks stół 140zł/1h mata 200zł/1h


NATALIA ul.Garbary - POLECAM

relaks stół 140zł/1h mata 200zł/1h i mata DOTYK 250zł/1hALEKSANDRA ul.Półwiejska - POLECAM !!!

relaks NIEERO 120zł/1h relaks stół 140zł/1h relaks mata dotyk 250zł/1h

masaż sportowy 160zł/1h


ALICJA ul.Garbary

relaks stół 140zł/1h mata 200zł/1hSARA ul.Górna Wilda

relaks stół 140zł/1h mata 200zł/1hPAULINA ul.Dominikańska

mata z dotykiem 250zł/1h


MAJA ul.Górna Wilda

mata z dotykiem 250zł/1hWyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square