Zuzia sama o sobie

"Jaka jestem?

Powiem, jak będę wiedzieć. Trochę uparta, trochę nieogarnięta, a trochę zwariowana na punkcie małych, puchatych zwierzątek. Na pewno konsekwentnie dążę do celu, choć robię to na swój sposób. Najważniejsze w życiu dla mnie to zawsze spaść na cztery łapy, jak kot. Jakbym nie mówiła : lubię puchate zwierzątka. 


Skąd się wzięłam w Juliamasaż?

Przypadek. Szukałam czegoś nowego w życiu. I znalazłam. Pracę, która daje mi masę pozytywnej energii, którą chce się podzielić i zarazem taką, która stawia przede mną wyzwania. Jestem dziewczyną- one kochają wyzwania. 


Hobby?

Lubię czytać, szczególnie książki z gatunku fantasy. Potrafią wciągnąć do świata, z którego nie chce się wracać do domu. Tak samo jak dobre bajki. Disney to magia, wiecie? Poza tym lubię grać w gry. Banda potworów w lochu? Potrzymaj mi herbatkę, zaraz wracam.


Moje marzenia?

W trakcie aktualizacji ;)"Ten wywiad (gdy Zuzia wysłała mi go na maila) rozbawił mnie i "zrobił mi dzień".

I ona naprawdę taka jest - dziewczyna zabawna,inteligentna, z osobowością, zainteresowaniami i charakterem.

Jak wiecie Zuzia wykonuje masaże bez opcji dotyku i wczoraj prosiła mnie o zgodę, żeby mogła sobie na szyi powiesić tabliczkę "Uwaga! Gryzę" .

W sensie "Nie głaskać zwierząt" ?


Tak czy inaczej nasza wielbicielka anime, hodowczyni królików i słodka dziewczynka o okrągłych zdziwionych oczkach oraz ooooostrych pazurkach od dzisiejszego dnia zaczyna wykonywać masaż TANTRYCZNY.

Zuzia jest świeżo po szkoleniach i myślę, że za jakiś czas będzie wykonywała jedną z najlepszych tantr w Poznaniu - a przede wszystkim będzie to tantra oryginalna, którą praktykowała z panem pochodzącym z Chin. I stamtąd też pochodzi wersja tantry, którą Zuzia będzie dla Was wykonywała. Jej Mistrz powiedział o niej " she can understand it's different high level spirit energy not only erotic" .


Mam nadzieję, że pomimo jej młodości w Zuzi znajdziecie dobrą przewodniczkę w pogłębianiu znajomości Tantry.

Serdecznie zapraszam dzisiaj i jutro 12.00-20.00

Koszt Tantry u Zuzi 1h 250zł 90min 300zł.

Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square